Samochody rc z silnikiem lotniczym LEGO

Kilka tygodni temu mała firma Australijska zaskoczył nas niesamowite opowieści, prezentując samochody rc  wykonany z klocków LEGO w stanie poruszać się i być skierowane, które posiada również silnik, który działa z LEGO powietrzu.

samochody rc,helikopter zdalnie sterowany,samochód zdalnie sterowany,samochody rc elektryczne,samochody zdalnie sterowane,modele samolotów,modele rc

Już spotkaliśmy się kilka miesięcy temu podobny projekt, ale jeśli coś zaskakuje projekt Steve sammartino i Raul Oaida jest to, że udało się zdobyć fundusze potrzebne do doprowadzenia projektu do rzeczywistości … przez prosty tweet!

W jego tweet Sammartino mówił o swoim projekcie i poszukuje inwestorów zainteresowanych współpracą w latach 500 i 1000 dolarów.Rezultatem było to, że czterdzieści australijskich klientów przyczyniły pieniądze i poparł ideę Steve’a z zamkniętymi oczami.

 

samochody rc,helikopter zdalnie sterowany,samochód zdalnie sterowany,samochody rc elektryczne,samochody zdalnie sterowane,modele samolotów,modele rc

 

Teraz projekt jest w ruchu naprzód, ciesząc się pierwsze zdjęcia tego samochody rc LEGO, muszę powiedzieć, że go kocham.

Są to niektóre szczegóły projektu nazwanego # Super Niesamowite Micro projektu:

Ponad 500.000 klocków LEGO zostały użyte.
Silnik samochodu jest wykonane ze standardowych elementów Lego i działa na powietrze!Silnik orbitalny ma cztery silniki i łącznie 256 tłoków.
Prędkość maksymalna nie jest bardzo wysoka, około 20 do 30 km / h (jej projektanci bali się powodując eksplozję LEGO na ulicy, więc jest to samochód do jazdy powoli).
Został zbudowany w Rumunii i posyła do tajnej lokalizacji na przedmieściach Melbourne.
To jest projekt amerykański Hot Rod.
LEGO samochody rc  silnika pneumatycznego

I po rozmowie rc samochody … co lepsze do końca zrozumieć znaczenie tego projektu, aby cieszyć się z prezentacji wideo? Spektakularne …

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s